آشنایی کامل با دکتر مجتبی سلطانیان زاده

انتشار محتوا: ۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۸:۴۴ بعد از ظهر

دکتر مجتبي سلطانيانزاده متخصص جراحی دهان، فک و صورت، دارای بوردتخصصی و ایمپلنتولوژیست میباشند.

دکتر سلطانيانزاده با بیش از ١۵ سال تجربه کار کلینیکی همراه با تحقیق و پژوهش از معدود جراحانی است که در کمترین زمان ممکن و با کمترین میزان درد و ناراحتی و استرس و با بالاترین کیفیت، خدمات ایمپلنت دندان را ارائه میدهد.

با تماشای ویدیو های ضبط شده از بیماران عزیز، قبل و بعد از انجام ایمپلنت دندان به خوبی میتوان سنجید که به چه اندازه تکنیک های جناب دکتر سلطانيانزاده در جهت بالا بردن میزان آرامش بیماران مفید بوده است.

ما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سلطانيانزاده با بکارگیری بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز جراحی دندانپزشکی توانسته ایم خدمات باکیفیتی را در زمینه ی ایمپلنت دندان و خدمات جانبی نظیر (ایمپلنت فوری ، ایمپلنت بدون جراحی ، ایمپلنت PRGF و ایمپلنت و لیزر و …) به بیماران عزیز ارائه دهیم. مرکز تخصصی دکتر سلطانيانزاده ، در طی این سالها توانسته است رضایت بیماران زیادی را کسب کند که میتوانید تعدادی از آنها را در بخش رضایت بیماران مشاهده بفرمایید.

ممکن است شما هم مانند بسیاری از مراجعین مرکز ما تجربه ی خوبی از خدمات جراحی  نداشته باشید و یا گاها دچار عوارضی (نظیر تنگی نفس،گرفتگی عضلات صورت و طولانی بودن زمان جراحی)  شده باشید، ما در مرکز تخصصی دکتر سلطانيانزاده برای شما پیشنهادهای درمانی خوبی داریم، فقط کافیست با همکاران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایمپلنت بهره مند شوید.

اگر زیبایی، کیفیت و استحکام دندان هایتان برایتان اهمیت دارد! میتوانید با مراجعه به مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر سلطانيانزاده از خدمات ایمپلنت بهره مند شوید و از نتیجه لذت ببرید!

هم چنین اگر مایل به استفاده از خدمات ایمپلنت با شرایط اقساطی هستید میتوانید شرایط ایمپلنت دندان اقساطی را مطالعه بفرمایید .

تمامی حقوق محفوظ و به "وب سایت دکتر مجتبی سلطانیان زاده" تعلق دارد.
طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس